30-day Song Challenge

13. únor 2011 | 21.20 | rubrika: ostatní

Day 01 - Favourite song / Oblíbená písnička - www.youtube.com/watch

Day 02 - Least favourite song / Nejméně oblíbená písnička - www.youtube.com/watch

Day 03 - A song that makes you happy / Písnička, která mě rozveselí - www.youtube.com/watch - nechte to rozjet :-)

Day 04 - A song that makes you sad / Písnička, která je pro mě smutná - www.youtube.com/watch (yes, my guardian angel ..)

Day 05 - A song that reminds you of someone / Písnička, která mi někoho připomíná - www.youtube.com/watch (koho asi už podle názvu ..)

Day 06 - A song that reminds you of somewhere / Písnička, která mi připomíná nějaké místo - www.youtube.com/watch (asi tak 8 - 9 let zpátky, poprvý jsem ji slyšela v Peci a od tý doby si na ni vzpomenu vždycky .. na tu touhu tam bydlet, patřit .. všechno už je jinak :-) )

Day 07 - A song that reminds you of certain event / Písnička, která mi připomíná určitou situaci - www.youtube.com/watch (moje písnička z maturiťáčku, z šerpování :-) islandská :-) )

Day 08 - A song that you know all the words to / Písnička, jejíž text celý znám - www.youtube.com/watch (Řekni, kde tak dlouho jsou! Pane, když už vyjedou? Otče, proč tak dlouho spí jezdci blaničtí..? - úžasné .. )

Day 09 - A song you can to dance to / Písnička, na kterou umím tancovat - www.youtube.com/watch (Neumim, ale klidně bych do toho šla a prodala bych duši ďáblu, abych to takhle uměla .. :-) )

Day 10 - A song that makes you fall asleep / Písnička, která mě uspává - www.youtube.com/watch (Uspává, ale příjemně .. a je to písnička jedný etapy mýho života.)

Day 11 - A song from your favourite band / Písnička mé oblíbené skupiny - www.youtube.com/watch (A-ha si to zaslouží, je to moje nejposlouchanější skupina .. už asi 9 let :-) )

Day 12 - A song from a band you hate / Písnička od skupiny, kterou nesnáším - www.youtube.com/watch (Sice to neni skupina, ale to je asi to, co nejvíc nemůžu - "zpěv" tohohle chlapa.)

Day 13 - A song that is a guilty pleasure / Škodolibé potěšení aneb Při týhle písničce jsem "jinde a někdo jinej" a celej svět mi může .. www.youtube.com/watch

Day 14 - A song that no one would expect you to love / Písnička, kterou by nikdo nečekal, že budu mít ráda - www.youtube.com/watch (Asi by jich bylo víc, ale díky týhle si občas Chinaski poslechnu :-) )

Day 15 - A song that descibes you / Písnička, která mě charakterizuje - www.youtube.com/watch (Spíš moje myšlení .. Your life is a canvas and colours are you.)

Day 16 - A song that you used to love but now hate / Písnička, kterou jsem měla ráda, ale už nemám (nesnáším) - www.youtube.com/watch (Dlouho jsem ji zbožňovala, připomínala mi Pec a všechno kolem ní .. Pec už je v háji, písnička oposlouchaná, změnila jsem se a je na mě moc patetická ..)

Day 17 - A song that you hear often on the radio / Písnička, kterou často slyším v rádiu -www.youtube.com/watch (Když už rádio slyšim, tak tam obvykle je :-) A je dost dobrá ;-) Don´t let go, never give up, it´s such a wonderful life .. )

Day 18 - A song that you wish you heard on the radio / Písnička, kterou bych si přála slyšet v rádiu - www.youtube.com/watch (A cokoli novýho od nich, vždyť v rádiu od nich hrajou pořád jen Take on Me nebo Summer Moved on .. a přitom maj tolik úžasnejch písniček .. :-) )

Day 19 - A song from your favourite album / Písnička z mého oblíbeného alba - www.youtube.com/watch (Speed of Sound, album X & Y od Coldplay .. všechny písničky jsou tam hezký, ale Speed of Sound proto, že mě k tomu albu přitáhla jako první .. dávná minulost :-) )

Day 20 - A song that you listen to when you´re angry / Písnička, kterou poslouchám, když jsem naštvaná - www.youtube.com/watch (Aaano, když zuřim, moje jemná duše obvykle prahne po Systémech :-) )

Day 21 - A song that you listen to when you´re happy / Písnička, kterou poslouchám, když jsem šťastná (nebo veselá) - www.youtube.com/watch (V poslední době zrovna tuhle .. obecně písničky tohoto ražení :-) )

Day 22 - A song that you listen to when you´re sad / Písnička, kterou poslouchám, když je mi smutno - www.youtube.com/watch (Ta melodie .. když on za to spíš může můj vlastní text, za to, že si to poslechnu, když je mi smutno .. )

Day 23 - A song that you want to play at your wedding / Písnička, kterou bych si nechala zahrát na svatbě - www.youtube.com/watch (To taky záleží na tom, kdo si mě vezme, jestli si mě někdo vezme .. ale bylo to dilema, kterou vybrat :-) )

Day 24 - A song that you want to play at your funeral / Písnička, kterou bych si nechala zahrát na pohřbu - www.youtube.com/watch (Je to trochu morbidní, vybírat si písničku na vlastní pohřeb, ale .. když odejít, tak jedině za tónů něčeho, co mám ráda a u čeho jsem nad timhle dřív přemýšlela :-) )

Day 25 - A song that makes you laugh / Písnička, která mě rozesměje - www.youtube.com/watch (Takhle se baví intelektuálové .. melodie dobrá :-) Ale text a animace .. :-))) )

Day 26 - A song that you can play on an instrument / Písnička, kterou umím na něco zahrát - www.youtube.com/watch (Morning Yearning z filmu Zázraky se nedějí :-) )

Day 27 - A song that you wish you could play / Písnička, kterou bych chtěla umět zahrát - www.youtube.com/watch ( .. jen nevim, jak by to na španělku znělo :-) )

Day 28 - A song that makes you feel guilty / Písnička, která mi dává pocit viny - www.youtube.com/watch (.. a přece ji mám ráda, možná proto, že už je to tak dlouho a daleko. "Pocit nekončící velký zrady, nepomůžou mi ani tvoje rady, jak si na dno sáhnout, odrazit se... Tvou tvář hladí někdo, koho nemám rád...")

Day 29 - A song from your childhood / Písnička z dětství - www.youtube.com/watch (Mám jich víc, ale musela jsem vybrat tuhle, když jsem si vzpomněla, jak jsem chodila do školky, hrozně jsem si ji oblíbila a vždycky jsem se ptala strejdy, co je to za písničku, "jak tam ty pánové choděj po těch schodech" :-)) )

Day 30 - Your favourite song at this time last year / Písnička, kterou jsem měla ráda loni touhle dobou - www.youtube.com/watch (Hezky mi to vyšlo, takhle někdy v únoru jsem k ní byla navedena .. a díky jsem začala poslouchat Nightwish :-) aneb Kterak jsem se díky jednomu vyučujícímu dostala na hudební zcestí .. :-) )

žádné komentáře | přidat komentář